Witajcie!
19 edycja Festiwalu Filmowego Animator odbędzie się w dniach 4-12 lipca w Poznaniu.
Bilety można już zakupić na stronie Festiwalu a ceny wahają się od 22 złoty za pojedynczy seans do 400 zł za najdroższy wykokszony karnet.
Jeśli interesuje was pełny program ot zapraszam pod ten link.
Ja natomiast opiszę to co tutejsze tygryski lubią najbardziej czyli anime które będzie można zobaczyć.
Blok Krótkometrażowy Set 4 - Schody 90’
Dipolar Bipolar, reż./dir. Quankai Li, Japonia/Japan 2025, 8’50’’
Pokazy:
- 5.07, 18.00, Kino Muza 2
- 8.07, 12.00, Kino Muza 1, TALK | EN
- 9.07, 14.15, Kino Muza 1
Blok OPEN CALL TELEDYSKI / KONKURS OPEN CALL ANIMOWANYCH TELEDYSKÓW /93’
Prime, reż./dir. Hoji Tsuchiya, Japonia/Japan 2024
Pokazy:
- 6.07, 19.30, Kino Muza 2
- 8.07, 16.15, Kino Muza 2, 3
- 10.07, 19.15, Kino Muza 2, 3